Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Barazimi, trajneri Brdaric: S’e kuptova ekipin tim, do analizohet kjo ndeshje

Pas ndeshjes me ekipin bardhekuq dhe barazimit, ka folur trajneri i ekipit shkodran, Tomas Brdaric. Trajneri i kuqebluve u shpreh se: “Isha i çuditur në pjesën e parë nga performanca e skuadrës sonë dhe duhet ta analizojmë këtë. Nuk e kuptoj, e di që Skënderbeu nuk ka çfarë të humbasë, lojtarët nuk duhej ta pranonin ritmin e tyre.”

“Në pjesën e dytë reaguam më mirë, duhej të ndryshonim rezultatin. Në pjesën e dytë ishim skuadra më e mirë në fushë, por nuk e kuptoj pjesën e parë”, – u shpreh i irrituar pas barazimit trajneri kuqeblu.