Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Zëvendësi i Dovedan, Kuli: Nuk rikuperojmë dot lojtarët, mungojnë doktorët. Goli i dytë i Kukësit i bukur

Në mungesë të trajnerit, Veljko Dovedan si pasojë e pezullimit nga Disiplina, sot në drejtim të Bylisit në ndeshjen kundër Kukësit, ka qenë Bekim Kuli. Pas ndeshjes së humbur, ky i fundit për Supersport u shpreh se në pjesën e parë ishin mirë, por në të dytën ekipi ra fizikisht dhe kjo vjen si pasojë e kalendarit të ngjeshur dhe vështirësisë për të rikuperuar lojtarët.

“Jemi paraqitur shumë mirë në pjesën e parë, pastaj në të dytën ekipi ra fizikisht. Kjo është rrjedhë e shumë ndeshjeve, çdo tre ditë janë shumë. Këtu mungojnë doktorë, fizio, është e vështirë të rikuperojmë lojtarë për çdo tre ditë. Ishim mirë në pjesën e parë, pastaj në të dytën ra; Kjo bëri që Kuëksi që ka lojtarë me potencial, e tregoi veten në pjesën e dytë, se barazoi e na kapi me një gol tjetër. Arriti të fitojë ndeshjen.

Siç e shihni janari nuk është se sjell ndonjë gjë speciale, është më shumë për të mbushur boshllëqe. Nuk gjen shumë lojtarë, të vetmit që afrojnë janë Partizani e Kukësi, që hedhin shifra marramendëse, si rasti i Muratajt. Këto gjejnë lojtarë të mirë, ndërsa ne të dytët kemi probleme për të gjetur lojtarë ciëlsorë që të funksionojnë direkt se kampionati nuk ka patur pauzë.

Ne nuk është se kemi bërë shumë ndryshime, kemi lëvizur pozicionet por të njëjtënlt lojtarë janë. I vendosim lojtarët në bazë të kundërshtarit. Kukësi është një kundërshtar shumë i vështirë.

I kishim marrë masat me Ibraimin, i kishim vendosur Ymeraliajn. Problemi është se lojtarë të tillë të shfaqen nga momenti në moment, nuk e pret kur shfaqen, bëjnë diferencën dhe nuk ia merr dot masën, ai momenti i Ibraimit ishte moment, krosoi mirë, pakujdesia jonë. Uën isha i mërzitur më shuëm nga goli i parë, vjen një kros që fle goli në zonë, bëhet gol qesharak. Goli i dytë i Kuëksit ishte i bukur edhe futja e Ezes në zonë”, u shpreh Kuli. /VipSport.al/