Xhaferi: Pata thënë se do luajmë si të barabartë me këdo, tani luajmë më mirë se të tjerët

Sponsori i Vllaznisë, Alban Xhaferi, nuk e fsheh entuziazmin për atë që po sheh nga skuadra e tij. Kuqeblutë janë shkëputur 9 pikë nga ndjekësit më të afërt, por për drejtuesin e kuqebluve, e rëndësishme është loja, siç e tregoi edhe në studion e “Pressing”.

“A e prisja? Futbolli ndaj është i bukur. Jemi përtej pritshmërive të asaj që kemi synuar në fillim. Por shpresojmë të vazhdojmë të punojmë e bëjmë kështu.

Diferenca na jep pak kërshëri dhe krenari më shumë. Nuk kem frikë asnjë skuadër. E kam thënë që në fillim që Vllaznia do të luajë e barabartë me çdo skuadër dhe tani po luajmë sipër të tjerëve”, tha Xhaferi. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al