Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Vllaznia në bisedime me ish-lojtarin e Shpresës

Klodian Gjino pritet të jetë afrimi më i fundit i kuqebluve. 26-vjeçari me origjinë nga Berati ka mbërritur në Shkodër dhe po negocion detajet e fundit të kontratës me drejtuesit e Vllaznisë.

Pasi bën të vetin Radovanin, duket se shkodranët po synojnë që të afrojnë edhe ish-lojtarin e Shpresave U-21 që duket se është një futbollist që i bën punë skuadrës së trajnerit Tomas Brdariç, me këtë të fundit që në Shkodër ka arritur të ndërtojë një grup kompakt dhe që tashmë duket shumë afër titullit kampion.

Ndërkohëqë në Shkodër mund të ketë edhe të tjera goditje, ndërsa bëhet fjalë për 2-3 lojtar me kualitet….

E.S./Vipsport.al/