Vllaznia drejt akordit me durrsakun, mbrojtësi i majtë drejt huazimit ose largimit

Vllaznia duket se do të marrë në ekip edhe Arbër Çyrbjan, titullarin e Teutës, Besës dhe Kukësit në Superiore. Çyrbja është një futbollist cilësor, ndërsa ai ka luajtur që në moshë të vogël me skuadrën e parë të Teutës.Në pjesën e parë të këtij sezoni, ai u bë pjesë e skuadrës së Gjilanit, në elitën e futbollit kosovar, aty ku trajner ishte vlonjati Gentian Mezani. Mirëpo, tashmë që situata ka ndryshuar, duket se Çyrbja ka menduar që të pranojë ofertën e kuqebluve.

Ndërkohë që nga Vllaznia do të ketë edhe lojtarë që për shkak të hapësirave do të largohen apo huazohen. Një ndër ta është edhe ballshioti Nertil Hoxhaj. Shkodranët mund ta huazojnë në Superligën tonë apo në Koosvë, por këtë javë mbtete që të qartësohet e ardhmja e tij me shkodranët…

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al