Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Vllaznia dështon me Gjinon, një lojtar nga Togo drejt firmës

Vllaznia ka dështuar që të bëjë të vetin mesfushorin Gjino edhe pse në Shkodër pak ditë më parë janë shprehur me superlativa për të. Por, duket se nuk ja kan dal ë ta bindin, ndaj edhe pakët janë ndarë pa gjetur konsensusin e bashkëpunimit.

Elom Nya-Vedji, ky është lojtari i radhës që pritet të nënshkruajë me Vllazninë. Futbollisti nga Togo, pjesë e kombëtares së tij në të shkuarën, ndodhet në Shkodër dhe ditën e sotme do të zyrtarizohet, sikurse bëjnë me dije burime të abcneës.al.

Nya-Vedji, 23 vjeç, luan si anësor i djathtë dhe ka spikatur te Zeta në Mal të Zi. Pjesën e parë të këtij sezoni ai ka luajtur në 16 ndeshje (11 titullar) dhe ka shënuar tre gola. Për herë të parë në Europë i është bashkuar skuadrës së Rudar (17 ndeshje, 3 gola) dhe tani po bëhet gati për një eksperiencë të re në Superiore, në kampionatin shqiptar.

E.S./Vipsport.al/