Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO/ Vojvoda kërkon të rikthehet shpejt, mbrojtësi ndan pamje nga stërvitja

Mërgim Vojvoda ka pasur në këtë sezon besim nga stafi teknik i Torinos, teksa mbrojtësi anësor i përfaqësueses së Kosovës është aktivizuar rregullisht. Mirëpo, së fundmi, lojtari është detyruar të ndet si pasojë e një dëmtimi të marrë në shpatull gjatë ndeshjes me Milanin.

Megjithatë, Vojvoda që luan sezonin e parë në Serinë A, duket se nuk ka ndërmend të qëndrojë gjatë jashtë fushave të blerta teksa vazhdon punën intensive për të rikuperuar plotësisht dëmtimin në shpatull.

Së fundmi, mbrojtësi ka shpërndarë një video në llogarinë e tij në rrjetet sociale, teksa është duke punuar në pishinë. Një ushtrimi i veçantë për t’u rigjeneruar sa më shpejtë dhe për të dhënë sërish kontributin për ekipin “granata”. /VipSport.al/