Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Turpërim historik për Realin, e eliminon nga Kupa një ekip i kategorisë së tretë

Nuk kishte si të shkonte më keq ky fillim i 2021 për Real Madrid. Skuadra e Zidan, pasi pa t’i ikte nga duart Superkupa e Spanjës pa arritur as në finale, i ka dhënë lamtumirën edhe Kupës së Mbretit, duke u eliminuar që në 16-she nga Alkojano, skuadër e kategorisë së tretë.

Sfida në teori duhej të ishte e lehtë për madrilenët, ndaj ZIdan kishte bërë shumë rotacion, por gjithsesi kishte në përbërje emra si Vaskez, Marcelo, Kasemiro, Odriozola apo Vinicius. Ishte një ndeshje të cilën Reali mendoi se e zgjidhi me golin e Militao në fundin e pjesës së pare. Por Alkojano nuk u dorëzua dhe në pjesën e dytë, thumboi skuadrën e Zidan derisa gjeti golin e barazimit që në vetvete ishte historik, duke e çuar suelin në shtesa.

Zidan kishte aktivizuar Benzema, ndërsa më pas hodhi në fushë edhe Asensio, Hazard e Kros, që të kthente përsëri sfidën në anën e vet. Kartoni i kuq i Lopez për vendasit u mendua se do t’ia bënte më të thjeshtë për të mbyllur ndeshjen. Por në minutën e 115, erdhi goliiI papritur i Alkojanos me Kasanova, i cili vulosi një fitore 2-1 historike për këtë klub të vogël, e një turpërim edhe më historik për Realin që duket se ka humbur identitetin. /vipsport.al/