Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO/ Skënderbeu-Partizani me “dy mendje”, fusha nuk është më e gjelbër

Sfida e Kategorisë Superiore mes Skënderbeut dhe Partizanit është në dyshim të fortë për t’u zhvilluar në orën 13:45. Kjo për arsye se fusha e korçarëve nuk është më e gjelbër, por është shndërruar në të bardhë prej borës së dendur që ka rënë në qytetin juglindor gjatë natës së mbrëmshme.

Puna për të sjellë fushën në konditat optimale vazhdon, por mbetet për t’u parë teksa mungon edhe më pak se një orë nga fillimi i ndeshjes së javës së 14.

Në rast se sfida nuk do të zhvillohej sot, atëherë opsion është dita e nesërme, megjithatë mbetet për t’u parë pasi qëllimi kryesor është që takimi të zhvillohet ashtu siç është parashikuar. /VipSport.al/