Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO/ Rikthimi nuk shkon sipas parashikimeve, McGregor bie në raundin e dytë

Pritej të dhuronte më shume spektakël dyluftimi mes McGregor dhe amerikanit Dastin Purier. Irlandezi rikthehej për herë të parë në arenë pas vendimit të tërheqjes, por asgjë nuk shkoi sipas pritshmërive të tij.

Forma nuk ishte e mirë dhe Purier e mbylli ndeshjen në raundin e dytë, duke qenë se e bombardoi me grushta McGregor, teksa ky i fundit nuk ia doli të përballonte euforinë e kundërshtarit dhe u rrëzua duke dorëzuar. Edhe pas ndeshjes, irlandezi këmbënguli se faji për humbjen ka qenë koha e largët jashtë botës së dyluftimeve.

Ndërkohë, Purier mori revansh për një disfatë të vitit 2014, ndërsa dëshira e tij tashmë është të ndeshet me Nurmagomedov, i cili po mendon rikthimin në oktagon. /VipSport.al/