Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO/ Përplasje mes tifozëve në derbi, sheshi para stadium në tym e flakë, ndërhyn policia

Në pushim të ndeshjes derbi Partizani-Tirana nga pamjet e siguruara, shihet përplasja e dhunshme mes të pranishmëve, mbështetës të të dyja skuadrave, duke qenë se sot në “Elbasan Arena” nuk mungojnë as ultrasit e të dyja ekipeve, Tiranës dhe Partizanit.

Duket se të dyja tifozeritë e duan me çdo kusht një fitore në derbin e sotëm dhe për këtë arsye tensioni është i pranishëm, ku ndonjëherë edhe nuk mund të përballohet.

Në sheshin para “Elbasan Arena”, duket flakë dhe tym, por edhe sende të forta të tifozerive në adresë të njëri-tjetrit, por edhe fishekzjarre, tymuese  flakadanë, ndërsa është dashur ndërhyrja e policisë apo dhe FNSH-së që të shpërndajë tumat në drejtime të ndryshme .

Më poshtë kenie dhe videon e sherrit para sheshit të stadiumit, ku e kanë pësuar edhe automjet të parakuara ty pranë që kanë pësuar thyerje të hamave apo shembje të llamarinave…