Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Penalltia unike e Dembele, lojtarit që godet njëlloj me të dy këmbët

Ousman Dembele është një prej atyre futbollistëve të rrallë të cilët mund të luajnë dhe të godasin njëlloj me të dy këmbët, në të njëjtën mënyrë dhe saktësi. Francezi ka këtë karakteristikë të rrallë dhe statistikat e tij e shohin atë të shënojë rregullisht si me të majtën, ashtu edhe me të djathtën pasi nuk ka nëj këmbë të preferuar.

Kjo u pa edhe mbrëmë në ndeshjen kundër Real Sociedad, të cilën Barcelona e fitoi falë gjuajtjeve nga pika e bardhë. Dembele tregoi avantazhin unik që ka pasi godet njëlloj me të dy këmbët edhe nga pika e bardhë.

Kështu, ai nisi vrapimin e tij sikur do të gjuante me të majtën, por në mes të rrugës ndryshoi drejtim duke goditur me pas me të djathtën e mashtruar portierin që u desh të lëvizte para kohe, i pavendosur për krahun që do të zgjidhte lojtari.  /vipsport.al/