Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO/ Një autogol mjafton, Arsenal i jep lamtumirën FA Cup

Kur dukej se Arsenal e kishte marrë veten dhe kishte lënë pas krahëve rezultatet negative, vjen një tjetër goditje e madhe për londinezët. Topçinjtë u eliminuan në raundin e 1/16-tave të FA Cup ditën e sotme teksa u mposhtën me rezultatin minimal 1-0 nga Sauthhempton.

Vendasit ishin me fat duke qenë se edhe pse nuk shënuan, sërish u kualifikuan. Kjo sepse goli vendimtar erdhi si pasojë e autogolit, ku Gabriel në minutën e 24 devijoi sferën në portën e tij. Edhe pse tentuan gjatë gjithë ndeshjes për të barazuar, topçinjtë nuk ia dolën.

Tashmë, të besuarit e trajnerit Mikel Arteta bëjnë mirë të përqëndrohen te kampionati dhe të arrijnë në zonën europiane pasi janë gjashtë pikë larg saj. /VipSport.al/