Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Liverpuli nuk ia del ndaj Mançester Junajtid, “djajtë e kuq” mbrojnë kreun

Liverpuli dhe Mançester Junajtid kanë luajtur sot një klasike të futbollit anglez, që nuk shihte prej shumë vitesh të dy skuadrat si rivalet direkte në luftën për titull. Ekipi i Ole Gunar Solskjaer vizitonte atë të Jurgen Klop dhe aty ka ditur të mbrojë vendin e parë në renditje.

Në një ndeshje shumë të luftuar, por ku kishte shumë pak raste pasi ekipet ishin të vëmendshme, Liverpuli kontrolloi më shumë lojën, ndërsa Mançester Junajtid kundërsulmonte, qartësisht i kënaqur edhe me një barazim në këtë duel. Por duket se mungesa e alternativave u ka krijuar probleme kampionëve në fuqi, që dukeshin të lodhur, sidomos lojtarët e repartit të avancuar. Mançester Junajtid u zgjua në fund, me dy raste të njëpasnjëshme që mund të kishin përfunduar në rrjetë, por Allison u tregua në lartësinë e duhur.

Në fund, pika e ndarë mes skuadrave nuk ndryshoi asgjë në renditje, me Mançester Junajtid që mbrojti vendin e parë në klasifikim e Liverpulin që mbetet i treti, duke konfirmuar se nuk është ajo superskuadra e vitit të kaluar. /vipsport.al/