Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO/ Goli në Ligën e Kombeve, UEFA krahason Cikalleshin me talentin portugez

Ndryshe nga hera e kaluar, këtë radha Shqipëria ia doli të bënte një fushate pozitive në Ligën e Kombeve dhe tashmë nga edicioni tjetër do të jetë në Ligën B. Kuqezinjtë ia dolën ta mbyllnin grupin e tyre në vend të parë, ndërkohë që lanë pas ekipe si Lituania apo Bullgaria.

Pikërisht, këta të fundit, të besuarit e trajnerit Edi Reja i mposhtën edhe në transfertë me rezultatin 0-2. Një nga golat e shënoi Sokol Cikalleshi, i cili me një goditje potente nga jashtë zone mposhti portierin kundërshtar.

Këtë realizim e ka zgjedhur UEFA, e cila në ditën e sotme, ngre pyetjen se cili ishte goli më i bukur jashtë zone, duke krahasuar goditjen e Cikalleshit me atë të Zhoao Feliks dhe Viaçeslav Karavaev. /Vipsport.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UEFA EURO 2020 (@euro2020)