Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Dy gola prej sulmuesi race, Sahiti masakron “bandën e shqiptarëve” në Kroaci

Lokomotiva Zagreb ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm në krahasim me vitin e kaluar. Nënkampioënt e Kroacisë, që pas largimit të Uzunit e Kastratit, edhe pse janë përforcuar me emra të tjerë cilësorë, mes të cilëve edhe Sherif Kallakun apo Edis Maliqin, tani janë kthyer në një skuadër mbijetese dhe aktualisht mbajnë vendin e fundit në renditje. Një goditje të rëndë ua ka dhënë sot një tjetër futbollist i Shqipërisë.

Emir Sahiti, mesfuhsori i përfaqësueses Shpresa, ka qenë protagonist kryesor i fitores bindëse 4-0 që Sibenik realizoi ndaj Lokomotiva Zagreb, pasi shënoi dy golat e parë të kësaj sfide. Me një aksion të shkëlqyer individual ai shënoi nga një kënd i pamundur golin e avantazhit për të tijtë. Ndërsa para fundit të pjesës së parë dyfishoi shifrat me një kundërsulm të shpejtë, duke kaluar topin mbi portierin për ta ndalur vetëm në rrjetë.

Vetëm Çokaj ishte titullar në këtë ndeshje për skuadrën e Lokomotiv, ndërsa Kallaku u fut në pjesën e dytë. Por asnjëri nuk mundi të ndryshonte fatin e sfidës dhe renien e lirë të skuadrës, që pësoi dy gola të tjerë në pjesën e dutë dhe u mund me shifrat 4-0. Kështu, Sibenik largohet nga zona e ftohtë e renditjes, duke lënë aty Lokomotiva Zagreb që rrezikon seriozisht rënien në fund të këtij sezoni nëse vazhdon me këtë ritëm. /vipsport.al/