Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Çelsi i jep fund krizës, por Champions vazhdon të mbetet shumë larg

Skuadra e Çelsit më në fund ka dalë nga kriza, duke i dhënë pak qetësi edhe Frank Lampard, situata e të cilit në drejtimin e londinezëve kishte filluar të komplikohej. Fitorja e sotme ndaj Fullhemit e ktheu përsëri te sukseset pas tre ndeshjesh ku kishte marrë vetëm një pikë, por duket se kjo situatë ka komplikuar pak luftën për një vend në Ligën e Kampioneve.

Edhe sot, Çelsi djerësiti shumë për të marrë tri pikët përballë një skuadre që luan për mbijetesë dhe vetëm një gol i Maunt në minutat e fundit të ndeshjes i mundësoi fitoren minimale 1-0. Por për Lampard edhe kaq mjafton për të kthyer pak nga pak ekipin në shinat e duhura, ashtu siç ishte në fillimin e sezonit ku për disa javë gjendej pranë kreut të renditjes e shihej si pretendent.

Çelsi me këtë fitore shkoi në vendin e 9 në renditje, por fakti që ka luajtur dy ndeshje më shumë se skuadrat që ka më sipër apo më poshtë në renditje, e bën të detyrueshëm vijimësinë e një serie rezultatesh pozitive që t’i afrohet edhe më shumë katërshes së parë në renditje apo bashkohet asaj. Diferenca me Leister të vendit të katërt ëshë vetëm 3 pikë, por kundërshtarët kanë në avantazh dy ndeshje që nuk kanë zhvilluar ende dhe mund të rritin distancën. /vipsport.al/

360 total security lizenz kaufen