VIDEO/ Çekiçi realizon një perlë në Superligën turke, i fal barazimin të tijve

Endri Çekiçi ka gjetur golin në ndeshjen e kampionatit turk, Ankaraguxhu-Bashaksehir. Takimi, në fakt është duke u luajtur dhe pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 1-1.

Ishin, miqtë ata që kaluan të parët në avantazh, megjithatë avantazhi zgjati vetëm tre minuta pasi sulmuesi i kombëtares vendosi baraspeshën me anë të një ekzekutimi perfekt nga goditja e dënimit duke shënuar për Ankaraguxhu.

Ky ishte goli i parë për Çekiçin në elitën e futbollit turk, teksa u transferua në merkaton e kaluar nga Olipimia e Ljubjanës. Te ekipi turk, 24-vjeçari është duke u aktivizuar me vazhdimësi dhe goli i sotëm i jep edhe më shumë vlerë performancave të tij. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al