Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

VIDEO / Atalanta i jep leksion Milanit, Interin e ndalin bardhezinjtë e… Udinezes

Ndalen dy skuadrat kryesuese të Serisë A dhe u japin një shans tjetër ekipeve ndjekëse që të shkurtojnë diferencën me ta. Milani është mudnru në shtëpi nga Atalanta, ndërsa Interi nuk ka përsëritur lojën e mirë ndaj Juventusit, duke u ndalur nga Udienze në një barazim.

Pritej dominimi i Milait por ka qenë Atalanta ajo që ka diktuar lojën, me Iliçiç të pandalshëm e me Zapata i cili në çdo moment vintë në paniik prapavijën e kryesuesve të Serisë A. Megjithatë, goli do të vinte nga një qendërmbrojtës, Romero, i cili doli në ndihmë të sulmit dhe arriti të mposhte Donarumën me goditjen e tij kur regjistrohej minuta e 26 e sfidës.

Milani u përpoq të reagonte me të zakonshmin Ibra, por Gjimshiti & Co. ishin të pakalueshëm në sfidën e sotme ndaj kryesuesve, duke mos lënë hapësira para katërkëndorit të tyre, Nga ana tjetër e fushës Iliçiç fitoi një penallti të cilën e tarnsformoi vetë, duke dyfishuar rezultatin. Më pas, e kishte radhën Zapata të tundte rrjetën duke mbyllur praktikisht ndeshjen kur regjistrohej minuta e 77 e saj. Me këtë sukses 3-0, Atalanta është ngjitur përkohësisht në vendin e katërt në renditje, me 7 pikë më pak se skuadra e vendit të parë.

Interi nuk ka përfituar nga situatë për të kapur vendin e parë, pasi është ndalur në një barazim pa gola përballë Udinezes. Në një ndeshje të luajtur me ritëm më të ulët se ajo ndaj Juves të pak ditëve më parë, Interi u tregua i paqartë para portës, duke shpërdoruar mundësi të mira shënimi me Barela, Lautaro Martinez apo Lukakun. Situata që mund ta kishin ndëshkuar pasi në pjesën e dytë Pereira dhe De Paul iu afruan disa herë golit, për fatin e Handanoviç pa gjetur katërkëndorin. Ndaj në fund zikaltërit dolën vetëm me një pikë nga kjo ndeshje, duke shkurtuar pak diferencën me Milanin, por të ndërgjegjshëm se grupi i ndjekësve tani mund të afrohet më shumë. /vipsport.al/