Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Vetëm një javë në Ballsh, braziliani zgjidh marrëveshjen me Bylisin

Braziliani Neto Markolino është futbollisti i radhës që largohet nga Bylisi. Burime në klubin ballshiot tregojnë se kanë zgjidhur marrëveshjen me lojtarin që qëndroi vetëm një javë në Ballsh.

Ai erdhi me shumë bujë edhe në saj të karrierës së pasur edhe në elitën e futbollit grek, por që duket  nga sa u pa në ndeshjen me Tiranën, nuk tregoi asgjë.

Ndaje dhe në Ballsh kanë menduar ndryshe, duke afruar lojtarë që njohin kampionatin dhe afruan Nebihun, ndërsa kanë në plane edhe një serb nr.10, lojtar që pritet të bëj diferencën.

Ballshiotët janë skuadra më aktive në këtë merkato dhe duan me patjetër që të mbijetojnë në elitë…

/Vipsport.al/