Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Vendosi bast për veten, FIFA konfirmon dënimin për mbrojtësin e Atletiko Madrid

Probleme për Atletiko Madrid dhe trajnerin Diego Simeone, teksa “Los Cochoneros” do të jenë pa shërbimet e Kieran Tripier për dhjetë javët e ardhshme. Mbrojtësi britanik e ka pësuar nga FIFA për arsye se dyshohet për përfshirjen e tij në bastet që janë vënë për transferimin nga Totenhemi në Madrid.

Diçka e tillë është krejtëisht e ndaluar për shkak të informacionit që lojtari ka si pasojë e pozicionit profesional. Kështu, FIFA nuk mund të tregohej e butë në këtë rast dhe ka konfirmuar dënimin e ashpër ndaj mbrojtësit të djathtë duke mos pranuar apelin e Atletikos.

Ndërkaq, ky pezullim i Tripier mund të shtyjë Atletikon në merkato, megjithatë mbetet cila do të jetë zgjidhja për trajnerin Simeone, që me ekipin është në rrugë të mbarë për t’u shpallur kampion i La Liga-s. /VipSport.al/