Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Uzuni i jep kurajo Tucit pas dëmtimit në ligamente: Kthehu më i fortë

Ka qenë një fazë përgatitore e pafat për Indrit Tucin me Lokomotivën e Zagrebit. Sulmuesi i Shpresave ka pësuar një dëmtim në ligamentet e gjurit dhe për pasojë nuk mund të shmangë dot ndërhyrjen kirurgjikale.

Dëmtime të tilla të bëjnë të qëndrosh për një kohë të gjatë jashtë fushe, ndaj edhe sezoni për Tucin konsiderohet i mbyllur para kohe, t,eksa më shumë rëndësi do të ketë faza përgatitore në mënyrë që ai të kthehet në 100%. Ndërkaq, pas lajmit për dëmtimin efutbolliatit shqiptar, ka ardhur edhe një mesazh mbështetës nga ana e Myrto Uzunit.

Lojtari i Ferencvarosh, nëpërmjet rrjeteve sociale i ka dhënë kurajo mikut të tij me të cilin ka qenë bashkëlojtar te Lokomotiva, duke i kërkuar të kthehet edhe më i fortë. /VipSport.al/