Turbina bën afrimin e radhës, zyrtarizon mbrojtësin me eksperiencë në Kategorinë e Parë

Turbina pas Ardit Jaupajt ka bërë të vetin edhe një lojtar me shumë eksperiencë në Kategorinë e Parë dhe bëhet fjalë për mbrojtësin Florin Daci që më parë ka luajtur edhe me Pogradecin dhe Naftëtarin.

Por jo vetëm, Daci vjen nga Tomori me të cilët u bashkua në merkaton e verës, pas eksperiencave të mëparshme me skuadrat kosovare të Llapit dhe Lirisë dhe Kastriotit e Naftëtarit në Shqipëri, teksa ka qenë gjithashtu edhe pjesë e Turbinës në të kaluarën, më saktë nga viti 2016 deri në vitin 2018.

Cërrikasit do të tentojnë per një nga dy vendet e para edhe pse konkurrenca në Grupin B të Kategorisë së Parë është e madhe, ndërsa deri në fundin e merkatos, në ekipin e Allamanit, pritet që të afrohen edhe të tjerë lojtarë cilësorë…

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al