Trajneri i Barçës B “përjashton” Manaj: Përveç atij, të gjithë janë nën 23 dhe për ekip të parë

Aventura e Rej Manaj me Barcelonën B nuk ka qenë ajo e menduara teksa shqiptari ka vuajtur të gjente vazhdimësinë sa i përket golave. Sulmuesi, edhe pse në disa raste ka qenë pjesë e ekipit të parë në stërvitje, sërish nuk ka bindur dhe trajneri i Barcelonës B, Garcia Pimienta nuk i jep shumë shpresë.

Edhe pse në ndeshjen e fundit Manaj shënoi gol, tekniku Pimienta thekson se në organikën e tij, të gjithë përveç Manaj, janë nën 23-vjeç dhe gati për ekipin e parë.

“Shikojeni ekipin dhe të gjithë përveç Manaj janë lojtarë nën 23-vjeç dhe kanë një profil të qartë që mund të mbërrijnë në ekipin e parë. Të gjithë këta janë nga “kantera” me ADN që e njohim dhe me objektiv të qartë për të mbërritur te skuadra e parë”, u shpreh Pimienta, i cili duket sikur “përjashton” Manaj. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al