Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Tomori përforcon portën, rikthehet portieri lushnjar që luajti në Superligën e Kosovës

Tomori ka qenë mjaft aktiv duke përzgjedhur lojtar cilësorë, ndërsa ka pasur edhe një largim me “peshë” siç edhe është ai i mesfushorit të talentuar Eraldo Hyseni që u rikthye pas dy viteve në Superiore me Luftëtarin.

Beratasit kanë bër të vetin së fundmi edhe portierin që ka luajtur në Kosovë, Mikel Kaloshi, ndërsa skuadra beratase pritet që të jetë më e fortë në pjesën e dytë të garës.

Kujtojmë që Mikel Kaloshi ka luajtur në Superligë me Drenicën duke bërë paraqitje të mira, ndërsa tashmë rikthehet në Shqipëri.

Deri në fund të merkatos mund të ketë edhe ndonjë tjetër afrim, ndërsa Kaloshi është aktivizuar me Lushnjën, Bylisin, Albpetrolin, Tomorin dhe Shkumbinin.

E.S./Vipsport.al/