Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Tirana e gjen “jashtë familjes”, pritet zyrtarizimi i trajnerit të ri

Klubi i Tiranës nuk ka vonuar shumë për të gjetur pasardhësin e Nevil Dedes në stolin e bardhebluve. Drjetuesit e klubit kanë pasur biseda me emra të ndryshëm, por në fund për çudi është vendosur të zgjidhet një trajner “jashtë familjes” bardheblu, pjesë e të cilës kishin qenë emrat e fundit që ishin ulur në pankinën e kësaj skuadre.

Sipas “SuperSport”, emri i përzgjedhur për të drejtuar Tiranën në vijimin e këtij edicioni e ndoshta më tej, është ai i Orges Shehit. Ish-portieri, ka drejtuar në të kaluarën Skënderbeun dhe Kukësin, ndërsa ishte në pritje të një oferte në edicionin aktual.

Kjo zgjedhje u ndikua nga njohja që ka drejtori sportiv i Tiranës, Tefik Osmani, me ish-portierin, pasi për shuëm vite kanë qenë përkrah njëri-tjetrit në radhët e Skënderbeut. Kjo do të bëjë pak më të lehtë bashkëpunimin mes tyre, pasi jo pak herë është aluduar për ndërhyrjet e Osmanit në kompetencat e trajnerëve në radhët e klubit bardheblu.

Tani pritet vetëm zyrtarizimi i marrëveshjes nga Tirana, e cila nuk ka kohë për të humbur dhe duhet të përgatitet sa më shpejt për ndeshjen e radhës kundër Apolonisë në kampionat. /vipsport.al/