Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Zyrtare/ Teuta nuk ndalet, afron brazilianin që shkëlqeu në Gjirokastër

Teuta duket se po bën një merkato të studiuar, duke afruar lojtarë që bëjnë diferencën dhe aty ku trajneri Edi Martini dhe stafi i tij kanë nevojë që të përforcojnë skuadrën për pjesën e dytë të këtij sezoni.

Xhekson Ferreira Silveiro vjen pas një eksperience prej një vit e gjysmë në Superligën e Kosovës me Gjilanin. Ai u largua vetëm pak ditë më parë nga kjo skuadër dhe menjëherë durrsakët u interesuan për ta afruar.

Këtë sezon, Teuta është një nga ekipet më aktive në merkaton e Superiores, ndërsa durrsakët pasi fituan Kupën e Shqipërisë dhe Superkupën në sezonin e shkuar, këtë vit duan titullin kampion…

E.S./Vipsport.al/