Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Te Tirana e shihnin si pasuesin e Ngo, ikën ganezi që erdhi me bujë në kryeqyet

Duket se te Tirana kanë nisur që të bëjnë edhe lëvizje, sidomos në ikje, pasi kanë afruar lojtarë cilësorë në sulm. Derik Sasraku u afrua me bujë te Tirana në merkaton e verës, ku do të zëvendësonte të larguarin, Majkëll Ngo, por aventura e tij te bardheblutë ka zgjatur vetëm pak muaj.

Sulmuesi ganez është larguar ditën e djeshme nga kampionët në fuqi, pasi ka ndërprerë kontratën me dakordësimin e të dyja palëve. Diçka e tillë u konfirmuar nga ish-trajneri i bardhebluve, Nevil Dede, në deklaratën që dha sot në “Supersport” kur tha se ganezi ka gjetur gjuhën e përbahskët dhe është lënë i lirë.

Mbtete për t’u parë, nëse Sasraku do të shkojë në Ganë, apo do të qëndrojë në vendin tonë për të luajtur me ndonjë skuadër tjetër të elitës, apo në Kategorinë e Parë, ndonëse ai refuzoi që të bëhej pjesë e Besës për të shkuar në formë huazimi.

E.S./Vipsport.al/