Te PSG i tremben shfaqjes së virusit, pas Kehrer edhe një futbollist tjetër në izolim

PSG i trembet faktit se në skuadër mund të ketë një përhapje të madhe të COVID-19, teksa para pak ditëve klubi njoftoi tamponin pozitiv të Kehrer. Tashmë, pas këtij të fundit, është bërë me dije edhe infektimi i Kolin Dagba.

Anësori ka ndjekur protokollin e detyruar dhe është futur menjëherë në izolim, ndërsa për fat të mirë është në gjendje optimale teksa do të ndiqet vazhdimisht nga stafi mjekësor.

Me këto dy infektime ka pasur një lloj alarmi në skuadër pasi tashmë e qartë është se virusi mbetet prezent, ndërsa ka edhe precedent si ai i Mançester Sitit ku COVID ka infektuar tetë futbollistë dhe një pjesëtar të stafit. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al