Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Surprizoi me kalimin në Bolivi, Sadiku thotë fjalët e para si futbollist i Bolivar

Armando Sadiku surprizoi jo pak teksa dy ditë më parë u bë e ditur e ardhmja e tij. Sulmuesi i kombëtares ka vendosur të ndryshojë kontinent, teksa ka lënë ligën turke ku aktivizohej me Erzumruspor dhe tashmë është futbollisti më i ri i klubit më të titulluar në Bolivi, Bolivar. Ndërkohë, sulmuesi ka thenë edhe fjalët e para si lojtar i Bolivar.

“Përshëndetje të gjithë tifozëve të Bolivarit! Jam Armando Sadiku, futbollisti i ri i Bolivarit.

Jam shumë i lumtur që tani jam pjesë e kësaj familjeve dhe projekti të madh. Shpresoj që këtë vit të fitojmë sa më shumë! Shihemi së shpejti! Përpara, Bolivar!”, ishin fjalët e Sadikut. /VipSport.al/