Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Superiore U-21/ Laçi fiton me goleadë ndaj Shënkollit, Dinamo triumfon në derbin me Tiranën

U luajtën sot ndeshjet e kampionatit U-21 në vendin tonë, ku dje ishte Bylisi që triumfoi 0-5 ndaj Akademisë së Futbollit në kryeqytet, ndërsa sot, ata që ranë në sy janë Laçi që ka mposhtur Shënkollin simpatik 0-6.

Kukësi ka mposhtur Kukësin me rezultatin 2-1, ndërsa Turbina ka fituar në transfertë me “Football Republic”.

Një ndeshje mjaft e bukur ka qenë ajo mes Dinamos dhe Tiranës, një derbi mes dy ekipeve U-21, me blutë që kanë mposhtur skuadrën bardheblu në saj të dy golave që janë shënuar nga Almejda dhe Haxhillari.

Ja rezultatet dhe renditja pas ndeshjeve të sotme në kampionatin U-21…

Rezultatet/ Kategoria Superiore U-21

Shënkolli –  Laçi                                 0-6

Kastrioti – Kukësi                               2-1

Football Republik – Turbina               1-2

Dinamo  – Tirana                                2-0

E.S./Vipsport.al/