Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Superiore/ Kukësi kërkon vazhdimësinë dhe Skënderbeu ka një finale. Kryesuesit favoritë në shtëpi

Pas fitores në Fier ndaj Apolonisë, Kukësi do të kërkojë vazhdimësinë duke qenë se kërkon të ngjisë shpejt shkallët e klasifikimit pas katër humbjeve radhazi. Verilindorët luajnë në Elbasan ndaj Bylisit, teksa ballshiotët nga ana e tyre nuk janë të qetë sa i përket klasifikimit dhe do të bëjnë maksimumin për ta dalë me pikë. Ndërkaq, Vllaznia kryesuese pret në shtëpi Kastriotin.

Të besuarit e trajnerit Tomas Bërdariç janë favoritë për të vazhduar me triumfet e tyre, megjithatë krutanët pas dy humbjeve radhazi do të provojnë të marrin pikë në Loro Boriçi. Ndërkohë, në Korçë, luhet një duel i nxehtë mes dy skuadrave që mbyllin klasifikimin, Skënderbeut të fundit dhe Apolonisë së parafundit.

Bardhekuqtë e Julian Ahmataj dhe fierakët e Fabricio Kamaratës mund ta konsiderojnë si një finale për objektivat e këtij sezoni megjithëse është ende herët dhe ka mjaftueshëm pikë në lojë. /VipSport.al/

Ndeshjet:

13:45 Kukësi-Bylis

13:45 Skënderbeu-Apolonia

16:45 Vllaznia-Kastrioti