Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Sukaj kishte parashikuar gjithçka: Ia thashë një ditë më parë edhe Dajës se kush do shënonte

Xhevahir Sukaj ka një siguri sa u përket ndeshjeve derbi. Ish-sulmuesi i Partizanit, është i bindur gjithmonë se Eraldo Çinari do të shënojë dhe parashikimi i tij doli i saktë, siç tregoi ai në studion e “Rubrikës Sportive”.

“I çova mesazh edhe professor Ilirit që Çinari do të shënojë: Është bërë i traditës në dy vitet e fundit duke shënuar dhe sikur i ka ikur emocioni dhe e ka më të thjeshtë se të tjerët.

Derbi la për të dëshiruar, se ndikojnë tifozët. Dy-tre vite më parë, kanë qenë derbit më të bukura”, tha Sukaj. /vipsport.al/