Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Statistika/ 73 futbollistë dhe 158 gola në 14-javët e para, ja skuadra që ka më shumë lojtarë në listën e golashënuesve

Kategoria Superiore ka luajtur deri tani 14 ndeshje, teksa përpara mbeten edhe shumë javë futboll. Megjithatë, nga statistikat e deritanishme, rezulton se janë shënuar 158 gola të cilët kanë ardhur nga 73 futbollistë të ndryshëm.

Ndërkohë, sa më shumë lojtarë që shënojnë të ketë një skuadër aq më mirë është për të dhe mbi këtë statistika tregon se ekipi që ka më shumë lojtarë në listën e golashënuesve është Skënderbeu. Korçarët kanë shënuar 16 gola në kampionat, realizime të cilat kanë ardhur nga 10 futbollistë të ndryshëm.

Sakaq, Vllaznia dhe Partizani i kanë golat në llogarinë e tyre nga nëntë kontribues të ndryshëm. Nga ana tjetër, më keq në këtë statistikë janë Apolonia dhe Kukësi, teksa golat e tyre kanë ardhur nga vetëm pesë futbollistë. /VipSport.al/

Statistikat: