Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Sot e kishte tifoz, Partizani zyrtarizon Hasanin dhe bën gati prezantimin

Ferhan Hasani është një futbollist i Partizanit. Pohimi i trajnerit Daja pas sfidës apo edhe prania e tij në tribunë në ndeshjen ndaj Teutës, janë vijuar nga një njoftim për mediat se zyrtatizimi i tij do të bëhet gjatë paradites së të martës.

Palëet kanë qenë në bisedime prej disa ditësh dhe i mbetej Hasanit në dorë të pranonte apo jo ofertën e klubit kryeqytetas. Mesfushori në fund vendos t’i thoshte jo ofertës më të mire financiare nga India, për të zgjedhur ekipin kryeqytetas, duke ebsuar te projekti sportiv nën urdhrat e trajnerit Ilir Daja.

Klubi ka bërë të ditur për mediat se prezantimi i Hasanit do të bëhet gjatë paraditës së të martës, kur ai do të nënshkruajë edhe kontratën me të kuqtë, për t’u bërë pjesë e ekipit për një sezon e gjysmë. /vipsport.al/