Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Skuadra e Superiores pëson ndryshime, huazon 3 lojtarë

Bylisi është përqendruar totalisht te sfida me Vllazninë, të cilën e luan në Ballsh të mërkurën në mesditë. Në këtë duel shtëpie, ballshiotët vijnë nga tri takime jo të mira ku nga shtatë pikë të mundshme kanë marrë vetëm një pikë në barazimin me Tiranën në fundjavën e kaluar në Ballsh.

Por nga ballshiotët duket se ka edhe lojtarë që duket se nuk kanë pasur hapësira dhe me shumë gjasa klubi ka vendosur që t’i huazojë. Afrimet efundit apo dhe 3-4 lojtarë që pritet të vijnë në Ballsh, sigurisht që mund të kenë sjellë edhe huazime në “Adush Muça”, sidomos të lojtarëve qe nuk kanë pasur hapësira.

Kështu, në ndeshjet e fundit nuk janë parënë organikë lojtarë si: Haktor Mali, Alain Henrikue apo dhe Angjelino Radovani e Jurgen Dushkaj.

Mesa duket, afrimet e fundit te Bylisi kanë bërë që drejtuesit të mendojnë huazimin e Malit të Dushkajt apo dhe Radovanit duke qenë se janë lojtarë që në verë kanë nënshkruar kontrata afatgjata me skuadrën mallakastriote.

E.S./Vipsport.al/