Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Rezultatet dhe renditja, java e 15 / Rivalët për titull fitojnë mes polemikave, Laçi në “rënie të lirë”, derbi larg “fronit”

U luajtën sot katër çifte interesante në Superiore dhe java e 15-të po ul siparin në pritje të derbit të kryeqytit që zhvillohet nesër në orën 18:00, në “Elbasan Arena”. Ndërkohë që sot ka pasur kontestime, sidomos në ndeshjet e dy ekipeve që duan titullin dhe janë në garë për momentin, Vllaznia dhe Teuta.

Të dy trajnerët, Dovedan i Bylisit dhe Ndreu i Kastriotit pas ndeshjes kanë pasur pretendime sepse golat e shënuar, si nga shkodranët ashtu edhe nga durrsakët kanë ardhur nga gabimet arbitrare…

Por, po habit një formë jo e mirë e Laçit, që pas humbjes në Fier, tashmë barazon me Skënderbeun në fushën e vet, dhe humb shumë terren në renditje duke vijuar një sezon me oshilacione.

Ndërkohë që Kukësi fitoi në Fier dhe duket se rikthehet në “shina”. Tashmë, pritet derbi i kryeqytetit me shumë interesa, ndërsa si Partizani ashtu edhe Tirana sidomos, janë larg vendit të parë për momentin, ndonëse të dyja e përmendin fjalën titull si synim sezonal…

Rezultatet e sotme

Bylis-Vllaznia             0-1

Kastrioti-Teuta            0-1

Apolonia-Kukësi         1-3

Laçi-Skënderbei          1-1

Nesër

Partizani-Tirana

E.S./Vipsport.al/