Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Rama prezanton Murataj dhe Xhunior: Mesfushori dëshirë e Dajës, sulmuesi ishte zgjedhje e parë

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama ka qenë ditën e sotme para mediave për të prezantuar dy goditjet e para të Partizanit në merkaton e janarit, Valentino Murataj dhe Stenio Xhunior. Rama theksoi se Murataj ishte një dëshirë e trajnerit Ilir Daja, ndërsa për Xhunior shtoi se ka qenë një zgjedhje e parë. Sakaq, Rama pranoi se ka interes në merkato për Asanin, Kardozon dhe Solomon, megjithatë para se të largohen lojtarë, fillimisht do të afrohen.