Prapavija “thembra e Akilit”, Kukësi nis negociatat për dy lojtarë maqedonas

Katër humbje dhe një barazim në pesë ndeshjet e fundit, por mbi të gjitha shumë gola të pësuar, ekzaktësisht 11. Ky është një problem serioz për skuadrën e Kukësit, prapavija e të cilës “fut ujë” nga të gjitha anët.

Megjithatë, fati i mirë është se verilindorët mund të përmirësojnë situatën në merkato, teksa nga përforcimet mund të vijnë nga Maqedonia e Veriut. Është “infosport.mk”, e cila raporton se Kukësi sapo ka nisur bisedimet me dy futbollistë. I pari është kapiteni i Sileks, Angelçe Timovski, 26-vjeçar dhe që aktivizohet si mbrojtës i linjës së djathtë.

Ndërkohë, i dytë është një futbollist i Vardarit dhe fjala është për Viktor Velkoski, 25-vjeçar dhe që luan në qendër të mbrojtjes. Ky i fundit do të ishte edhe zëvendësuesi i Horiç me të cilin verilindorët ndanë rrugët në këtë merkato. Tashmë, mbetet për t’u parë nëse drejtuesit e klubit të Kukësit do të arrijnë të mbyllin pozitivisht negociatat me futbollistët maqedonas. /Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al