Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Pirlo i beson mbrojtjes: Në atë pozicion jemi nga më të mirët, aty fitohet titulli

Juventusi mori një giditje të rëndë së fundmi në kampionat teksa u mposht nga Interi me rezultatin 2-0. Bardhezinjve iu ka munguar vazhdimësia në këtë sezon dhe pas humbjes me rivalët e drejtpërdrejt mendohet se do të jetë shumë e vështirë për ta të ruajnë titullin që e fitojnë prej nëntë viteve radhazi.

Megjithatë, i pari që nuk i ka humbur shpresat është trajneri Andrea Pirlo. Në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj Bolonjës, Pirlo shprehet se mbrojtja fiton titullin dhe në këtë aspekt, ekipi i tij është nga më të mirët e kampionatit.

“Ne jemi një nga mbrojtjet më të mira të kampionatit, por është e vështirë ta mbyllësh një ndeshje. Por, gjithsesi mbete pjesa që zakonisht ekipi me mbrojtjen më të mirë fiton titullin”, u shpreh Pirlo. /VipSport.al/