Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Pesë afrime në merkato, Kapllanaj prezanton goditjet e janarit te Bylisi

Ballshiotët duan që të kenë një ekip më të fortë në pjesën e dytë të merkatos. Bylisi ka qenë tepër aktiv në merkaton e janarit, ku deri tani ka afruar plot 5 futbollistë, të cilët janë prezantuar zyrtarisht ditën e sotme, në prezencën e presidentit të skuadrës Besnik Kapllanaj.

Fjala është për sulmuesin e ardhur me shumë bujë në kampionatin tonë dhe në Ballsh, serbin që ka luajtur edhe me Partizanin e Beogradit, apo dhe Istanbulspor në Turqi, Nemanja Kojiç.

Apo edhe lojtarët e tjerë si; Loran Qintanilha, Renato Spahiu, Kreshnik Nebihu si dhe Lionel Samba.

Lajmin e ka dhënë edhe klubi mallakastriot në postimin që ka bërë pak minuta më parë në faqen zyrtare, ku presidenti Besnik Kapllanaj prezanton edhe afrimet e merkatos, ndërsa në Ballsh pritet që të ketë të paktën edhe dy përforcime të tjera deri në mbylljen e merkatos së janarit.

Bylisi synon që të jetë shumë më i fortë në pjesën e mbetur të garës në Superiore, ku ballshiotët duan që sa më parë të largohen nga zona e mbijetesës…

Ja postimi në FK BYLIS në faqen zyrtare pasditen e sotme…

 

E.S./Vipsport.al/