Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Partizani-Mici, të kuqtë nuk shpenzojnë për mbrojtësin. Në verë është falas

Merkato e bllokuar në verë pengoi kthimin e Glendi Micit në kampionatin shqiptar. Mbrojtësi kishte një akord parimor me Partizanin, ku do të vihej përsëri nën urdhërat e trajnerit Ilir Daja me të cilin kishet kaluar vitet më të rëndësishme të karrierës në radhët e Skënderbeut. Lojtari zgjodhi Prishtinën në Kosovë, por kjo nuk do të thotë se rrugët e tij me Partizanin nuk do të takohen përsëri.

Bisedat mes palëve kanë vazhduar, ndërsa kohët e fundit është përfolur se ai do t’i jepte lamtumirën kryeqytetit të Kosovës për t’iu bashkuar të kuqve. Por një gjë e tillë me sa duket nuk do të bëhet realitet në merkaton e janarit. Sipas RTSH, klubi i kuq nuk ka ndër mend të shpenzojë për të prishur marrëveshjen e futbollistit me Prishtinën, edhe për faktin se në këtë edicion Hakaj ka treguar se është në lartësinë e duhur dhe nuk ka ngut për të bërë përforcim të tillë.

Diskutim ndryshë është ai i verës. Atëherë Mici do të jetë lojtar i lirë, pasi i përfundon marrëveshja njëvjeçare që ka firmosur me Prishtinën. Partizani dhe lojtari kanë lënë një takim për të diskutuar atëherë për të ardhmen dhe nëse gjejnë gjuhën e përbashkët, do të konkretizojnë një vit me vonesë  një marrëveshje që nisi në verën e kaluar. /vipsport.al/