Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Partizani e bën zyrtare, të kuqtë mbyllin bashkëpunimin me sulmuesin

Brajan Braun nuk do të jetë pjesë e Partizanit në vazhdimësinë e kampionatit. Futbollisti nuk qenë pjesë e planeve të Ilir Dajës, e këtë trajneri e shprehu në konferencë për shtyp. Pritshmëritë për sulmuesin ishin të larta duke qenë se aventurën e tij me të kuqtë e nisi duke shënuar një tregolësh në finalen e Superkupës ndaj Kukësit, por që në vijim nuk ia doli të jepte më të mirën. Kështu, klubi i Partizanit nëpërmjet një reagimi në faqenë zyrtare në rrjetet sociale, zyrtarizoi largimin e Braun. /VipSport.al/

Reagimi i Partizanit:

ZYRTARE

FK Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me Brian Lee Broën. Sulmuesi 28 vjeçar nga Xhamajka dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim bashkëpunimin mes tyre, duke i dhënë mundësi lojtarit të jetë i lirë. Braun ishte pjesë e skuadrës nga sezoni 2019 – 2020. Klubi i uron njëkohësisht Brian Lee Broën suksese në karrierën e tij sportive.