Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Partizani B afron dy lojtarë që mund t’i shërbejnë Dajës, goleadori i Kategorisë së Parë dhe mbrojtësi nga Kastrioti

 Partizani B është përforcuar me dy lojtarë të cilët kanë spikatur në skuadrat ku edhe janë aktivizuar. Bëhet fjalë për Klodian Nurin, golashënuesin më të mirë të skuadrës së Elbasanit, por edhe në grupin B të Kategorisë së Parë në sezonin e shkuar.

Një tjetër lojtar është edhe mbrojtësi që ka qenë pjesë e Kastriotit, por që ka spikatur me skuadrën U-21 të krutanëve,  Realf Zhivanaj. Madje, ka shënuar edhe 5 gola me skuadrën e dytë krutane, ashtu si dhe ka spikatur një vit më parë me Tërbunin në Kategorinë e Parë.

Të dy lojtarët dop të jenë pjesë e skuadrës B, ndërsa mund të luajnë edhe me ekipin e parë në Superiore, në varësi edhe të kërkesave të trajnerit Daja…

/Vipsport.al/