Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Papu Gomez drejt Spanjës, pranë akordit me skuadrën e tij të preferuar në La Liga

Një vit më pare deklaronte se Sevilja ishte skuadra që pëlqente më shumë në Spanjë. Tani, Papu Gomez bëhet gati t’Ii japë lamtumirën Atalantës për të firmosur pikërisht të ky klub, i cili ka nisur negociatat për afrimin e argjentinasit.

Klubi spanjoll i ka ofruar lojtarit një kontratë deri në vitin 2023, nga e cila do të përfitojë 3 milionë euro neto në sezon. Lojtari kishte marrë një ofertë të ngjashme edhe nga Herta Berlin, por ai preferon Spanjën ku mendon se mund ët shprehet më mire. Ndërkohë, ai ka refuzuar një ofertë të mirë ekonomike nga Al Hilal, që i siguronte atij 5 milionë euro në sezon, por për të nuk ishte çështje parash, por të jetë pjesë e një klubi me ambicie për trofe në nivelet më të larta.

Tani mbetet të mbyllet marrëveshja mes skuadrave, me një akord paraprak të arritur sot. Gomez do të jepet në huazim deri në fund të sezonit me të drejtën e blerjes përfundimtare. Në arkat e Atalantës do të shkojnë 6 milionë euro, plus 2 në formë bonusi për paraqitjet dhe objektivat e arritur. /vipsport.al/