Nuk u grumbullua nga Inzagi, Lacio zbardh arsyen e mungesës së Strakoshës

Po kthehet në një sezon “makthi” për Tomas Strakoshën. COVID e detyroi të humbasë postin e titullarit, ndërsa kur u duk se 25-vjeçari do të rifitonte sërish pozitat e tij dhe luajti titullar në takimin e fundit ndaj Fiorentinës, sot ka ardhur një lajm i keq.

Trajneri Simone Inzagi nuk e grumbulloi portierin e kombëtares, ndërsa së fundmi klubi i Lacios ka sqaruar se Strakosha vuan një tërheqje muskulore në kofshën e djathtë dhe gjendja e tij do të monitorohet ditë pas dite për të dalë më pas në një konkluzion përfundimtar mbi kohën e rikthimit në fushë.

Kështu, gardiani kuqezi është sërish në “pitstop” me shpresën që të rikthehet sa më shpejt të jetë e mundur ai që bëri të gjithë Serinë A për vete me paraqitjet prej kampioni. /Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al