Një tjetër futbollist mbyll hesapet me Kastriotin, largohet portieri

Pas Sebino Plakut, një tjetër futbollist mbyll aventurën me Kastriotin pas pjesës së parë të sezonit. Fjala është për portierin Bruno Puja, i cili prej dy vitesh ishte pjesë e krutanëve.

Por, ashtu siç njofton edhe klubi në faqen e vet zyrtare në rrjetet sociale, drejtuesit dhe gardiani gjetën gjuhën e përbashkët për të ndarë me kompromis rrugët.

Mesa duket fakti që në këtë sezon ka qëndruar në stol pasi titullar është Isli Hidi, ka ndikuar në vendimin përfundimtar të Pujës, i cili tashmë është i lirë për të vazhduar aventurën në një tjetër klub, Egnatia ku mund të jetë një situatë më favorizuese. /VipSport.al/

Njoftimi i Kastriotit:

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al