Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Një dhuratë për Pirlon para finales, anësori negativ në testimin e fundit

Huan Kuadrado do të jetë risia e ndeshjes së sotme mes Juventus dhe Napolit, e vlefshme për finalen e Superkupës së Italisë.

Kolumbiani rezultoi pozitiv me COVID para sfidës me Milanin më datë gjashtë janar, mirëpo tashmë është bashkuar me grupin e futbollistëve bardhezi në Rexhio Emilia. Madje, anësori pritet të marrë minuta nga trajneri Andrea Pirlo i cili në repartin difensiv po has në vështirësi për shkak të De Ligt që po ashtu është me COVID dhe Demiral të dëmtuar.

Në këtë formë, tekniku i Zonjës së Vjetër do të kishte më shumë garanci, teksa kërkon ta kthejë skuadrën menjëherë në rrugën e duhur pas disfatës me Interin në kampionat. /VipSport.al/