Nga titullar në takimin e fundit, tashmë jashtë skuadrës. Strakosha nuk grumbullohet nga Inzagi

Është një periudhë shumë e vështirë në karrierën e Tomas Strakoshës. COVID i ka prishur tmerrësisht punë portierit të kombëtares që humbi postin e titullarit te Lacio, teksa u rikthye nga minuta e parë vetëm në ndeshjen e kaluar.

Por, kur pritej që 25-vjeçari të rifitonte vazhdimësinë, ndalet sërish. Në listën e lojtarëve të grumbulluar nga ana e trajnerit Simone Inzagit për ndeshjen ndaj Parmës, mungon emri i shqiptarit. Nga ajo që mësohet në mediat italiane është se Strakosha ka probleme fizike dhe në këtë formë nuk mund të jetë i gatshëm për të kontribuar.

Tashmë, shpresohet që gardiani të mos ketë probleme serioze duke qenë se një tjetër mungesë e gjatë do të kushtonte shumë në hierarkitë e portës së Lacios, me Reinën që di të përfitojë nga situata. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al