Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Nga kuqezi në kuqeblu, edhe Shpëtim Gjika dorëzohet: Vllaznia kampion!

Nga sot duket se Vllaznia ka një tifoz më shumë, pasi mbështetës i saj është bërë një personazh i cili në të kalurën ka qenë vetë drejtues i një skuadre me emër të madh në Superiore. Shpëtim Gjika, ish-kryebashkiaku i Vlorës dhë për disa vite edhe presidenti i Flamurtarit, ka zbuluar sot se është kthyer tashmë në një tifoz të ëkipit shkodran që po shkëlqen në këtë edicion.

Pas ndeshjes kundër Kukësit, me një postim në rrjetet sociale, ai pranoi se ishte një ndjekës i kuqebluve, edhe për faktin se tanimë në elitë mungonte Flamurtari i tij.

“Bravo Vllaznia!

Futboll sulmues dhe cilësor që të dhuron kënaqësi!

Grup me djem që luajnë plot dëshirë dhe sakrificë!

Trajner me mentalitet fitues i shkrirë me ambientin dhe drejtuesit!

Forca Vllaznia!

Vllaznia kampion!

Në mungesë të Flamurtarit, më keni bërë tifozin tuaj!!, shkruante ish-kryebashkiaku i Vlorës në postimin e tij. /vipsport.al/